Doba pokročila a s ní i zábava pro všechny věkové kategorie, teambuildingem se snaží utužit pozice ve firmě téměř všechny společnosti a laser game je jedním z těch nejlepších způsobů, jak na to. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat to nejlepší možné zázemí a vybavení, aby i po několika hrách stále mohli objevovat něco nového a ještě zábavnějšího či akčnějšího. V našem hlavním městě je sice spousta podniků, kam za zábavou, ale naše dvě prostorné arény pro tuto skvělou hru jsou zajisté mezi těmi nejlepšími, vybírat můžete z různých herních módů a zkoušet nové věci, vše si můžete navíc domluvit už z pohodlí vašeho domova .

DSC_0193

Pro všechny věkové kategorie

Zdá se vám, že tato zábava je vhodná jenom pro mladé lidi? To jste na omylu, v naší nabídce najdete dostatek různých herních prostředí a variant, takže si můžete vybrat náročnější, po které se budete cítit skutečně „vyšťavení“ nebo naopak jednodušší, která vás bude bavit pro to, co děláte, ne jak moc se u toho naběháte a vysílíte. Za skvělou cenu si u nás užijete celé desítky minut zábavy, kterou s partou poté můžete spláchnout něčím chutným v našem baru. Pokud by vás tato kratochvíle chytla, není nic snazšího, než se přidat k našim věrným zákazníkům a sbírat jednotlivé výhody, které takové členství nabízí.

labyrint (44)

Snadná objednávka

V našem přehledném objednacím systému snadno najdete vhodné termíny a můžete se tak lehce rozhodnout, který je pro vás tím nejvhodnějším. Právě při větších akcích s více lidmi, je toto velice důležitý faktor, který ulehčuje práce organizátorům, a pozvaní mají šanci najít tu nejvhodnější možnou variantu. Je snadné zvolit tu nejlepší variantu hry podle toho, zda se jedná o dospělé nebo třeba skupinu dětí, které zde mají oslavu narozenin například. Liší se náročností a dalšími hledisky, zkrátka se snažíme vyjít vstříc co nejvíce lidem.