Přírodní materiály se v moderních domácnostech objevují stále častěji a celkově vzrůstá jejich obliba. Bezpochyby na přední příčce stojí dřevo. Používá se běžně na výrobu stolů, jídelních setů, skříní, postelí, kuchyní, sedacích souprav, různých dekorací a dokonce umí skvěle rozzářit i takové schodiště. Velkou výhodou dřeva je jeho odolnost a neskutečná krása, kterou nenahradí žádný jiný materiál. Navíc čím je starší, tím se jeho krása mění.

schody

Dřevěná schodiště na míru

Plánujete nové schodiště? Popřemýšlejte o kvalitním dřevěném schodišti, které je estetické a hodí se do každého interiéru. Je pravdou, že je zapotřebí vybrat správné dřevo a nejlepší schody budou z masivního bukového, dubového a jasanového dřeva Stolarnia Łobzów https://stolarnialobzow.pl/cz/hlavni-strana/.

Výroba schodů se provádí přesně na míru a není problém si objednat i praktickou nástavbu na schody, kdy proměníte vaše staré dřevěné schody v nové a moderní. Do svého domova vnesete přírodní krásu a vdechnete zcela jiný design. A stačí k tomu velmi málo. Vyberte si jednu z variant a nakonfigurujte si své vysněné schody, zbytek nechte na odbornících.

Renovace schodiště

Každý má rád změnu k lepšímu a věřte tomu, že takové překryvy pro renovaci schodiště umožňují zcela změnit vzhled vašeho interiéru. Staré schodiště získá modernější nový design a rozhodně taková výměna schodiště nemusí být vždy problematická. Ideálním řešením jsou krytky, které jsou určeny na renovaci schodiště z masivního dřeva. Takové dřevo vám zaručí trvanlivost a pevnost. Navíc si můžete vybrat i odpovídající zábradlí, které bude pro vás zárukou bezpečnosti.

drevene schody

Díky individuálnímu přístupu odborných pracovníků si lze objednat tradiční dřevěné schody na beton, kobercové, policové a schody na vlastní konstrukci. Rozhodně není ani problém, když budete mít požadavky netypických rozměrů. Vyzkoušejte přehledný konfigurátor, kde je zapotřebí vyplnit veškeré údaje podle kterých vám bude připravena cenová nabídka.

Nové dřevěné schodiště vám bude dělat radost dlouhou řadu let.