Zábradlí neodlučitelně patří ke schodišti a kompletně doplňuje jeho vzhled. Jestliže už jste ve fázi, že jste vystavili schodiště a teď přemýšlíte o výstavbě zábradlí, tak vybírejte obezřetně. Zábradlí je totiž i estetický prvek, který doplňuje kompletní vzhled místnosti. Mělo by být zakomponované do interiéru tak, aby dokonale splynulo a zároveň nadchlo na pohled. V dnešní době však existuje velkou spousta zábradlí a jen těžko se v nich dá vyznat. Nejčastější variantou je však nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova, které se hodí jak do vnitřních prostorů, tak do venkovních.

Zábradlí (5)

Nerez je oblíbený materiál, který je nejen hezký na pohled, ale také se dá kombinovat s jinými materiály. Navíc pokud ho umístíte do venkovních prostorů, tak se nemusíte bát, že bude rezivět. Jeho údržba je minimální a jediné jeho ošetření je setření mokrým hadrem šmouhy od doteků. Pokud si toto zábradlí vyberete, tak si můžete vybrat namoření dřeva, které zvolíte jako madla, nebo šprušle. Toto zábradlí působí moderním vzhledem a často se s ním můžeme setkat v obchodních domech, v kancelářích, ale také ve větších domech.

Zábradlí (6)

Na webové stránce se můžete podívat na všechny nerezové zábradlí, které již firma instalovala. V jejich fotogalerii jich najdete vážně moc a můžete si tak udělat obrázek o tom, jak vypadá hotové dílo, které je i nainstalované. Ke zhlédnutí jsou jak venkovní zábradlí, tak vnitřní. Dále se zde můžete podívat i na ostatní zábradlí, kterými se firma zabývá. Mezi ně patří zábradlí skleněné, balkónové, či francouzské. Dále se můžete podívat na ceník, který je dopodrobna popsaný a to včetně schodišť.

Pokud tedy sháníte zábradlí, které Vám vydrží bez ošetřování dlouhé desítky let, tak určitě vsaďte na nerez. Nejen, že se o zábradlí během let nebudete muset nijak starat, ale také vypadá moderně a hodí se jak do vnitřních, tak venkovních prostorů.