Stavba nových domů probíhá každý rok. Kdo chce stavět, klade si spoustu otázek. Jedna z nich je, zda si dokáže postavit dům svépomocí. Stavba svépomocí je poslední roky velice oblíbená, protože díky ní mohou lidé ušetřit spoustu peněz. Je to ale na úrok osobního volna, pohodlí, času, a také tím může utrpět partnerský a rodinný život. Ne všichni jsou připravení na to, že minimálně jeden člen rodiny bude pořád na stavbě. Jenže bez toho to nejde a i když se budete snažit dům postavit rychle, některé věci neurychlíte – zejména ne vysychání zdiva.

stavba domu

Mnoho lidí raději svěří stavbu svého domu do rukou svatební firmy. Vybrat tu správnou firmu ale nemusí být tak jednoduché tak se na první pohled může zdát. Stavebních firem je mnoho, a jen hrstka z nich opravdu v termínu dodá kompletně dokončený dům tak jak je ve smlouvě s klienty. Jsou dokonce firmy, které vybraly od klientů peníze a tím jejich zájem o klienty skončil. U nás se ničeho takového bát nemusíte. Stavíme rodinné domy – bungalovy i patrové domy, a to v provedené zděné stavby tak i dřevostavby.

Domy stavíme na klíč
Zanemná to, že si z naší obsáhlé nabídky typových domů vyberete takový dům, který vás nejvíce zaujal. Na základě zvoleného typu domu začneme stavět a pokud si vyberete dřevostavbu, můžete sestěhovat už za pár týdnů. Dřevostavby se není třeba bát, dnes jde o poměrně rozšířený typ domů, který vám poskytne stejný komfort jako zděný dům.

dům bungalov

V dnešní době se lidé snaží ušetřit za náklady a bydlení jak jen je to možné. Proto chtějí tepelné čerpadlo i solární panely. Oboje najdete ve všech našich domech. Díky tomu jsou naše domy nízkoenergetické, ať už jde o dřevostavbu nebo zděný dům.

Cena za naše domy začíná na třech milionech korun, což je v dnešní době skvělá cifra. Vyberte si některý z našich domů a příští Vánoce bude ve svém.