Každý se někdy v životě dostane do situace, kdy potřebuje pomocnou ruku od někoho jiného. Někdy pomohou přátelé, někdy rodina, ale někdy jsou na to i ti nejbližší krátcí a potřebujete se spolehnout na někoho úplně jiného. Potřebujete nutně peníze, ale sami jich dostatek nemáte a v bance vám nechtějí půjčit? Máte za sebou nějakou minulost, která nebyla jednoduchá, a bohužel jste se dostali do registru dlužníků, což je teď problém, protože banka nehne ani brvou, když je tomu tak? Pak jsme tu my, nebankovní hypotéky čili americké úvěry, které poskytujeme i lidem, kteří v registru jsou.

klíček

Nic ovšem není jen tak, abyste od nás peníze získali, musíte nejen podat žádost, ale také je zapotřebí ručit nemovitostí třetí osoby. A jak by taková osoba měla vypadat? Určitě by to měla být osoba starší 18 let, i když to není zcela zásadní bod v podmínkách. Pokud bude osoba mladší 18 let, pak se o její nemovitost stará zákonný zástupce a ten vám může být nápomocen. Věřitelem https://www.hypotekybezregistru.cz/a55-veritel/ se pak stane v okamžiku, kdy nebude osoba splácet úvěr, který si nasmlouvala. Pokud k takové situaci dojde, má věřitel právo řešit věc soudně a vymáhat prostředky, které mu právem náleží. Dlužník se často domnívá, že když splatí alespoň část pohledávky, nic mu nehrozí, na to ovšem pozor, protože tomu tak není. Vše může dojít samozřejmě až k exekuci, ale to v tom nejhorším případě.

Splátky podle vašich možností

Proto je nutné nastavit si splátky tak, abyste byli spokojeni a byli schopni je pravidelně splácet. To je také důvod, proč se vás budeme muset zeptat na výši příjmů – jednoduše tak sestavíme různé možnosti a vy si vyberete tu nejlepší, která vám bude vyhovovat.

pokladnička

Výhodné podmínky

Určitě budete spokojeni, protože hranice splatnosti úvěru je 30 let, takže si opravdu každý může dovolit plnit si své sny. Ať už se potřebujete dostat z potíží, nebo si opravdu chcete život vylepšit, jste u nás na správném místě. Schválení celé žádosti probíhá opravdu rychle, takže nemusíte mít obavy, že by bylo několika měsícové zdržení, jako se tomu někdy stane v bance.