Potřebujete půjčku? Odrazuje vás mnoho povinností, co všechno musíte zajistit a čemu musíte dostát, abyste potřebné peníze získali? Hledáte takový finanční produkt, který získáte bez zbytečných starostí?

V tom případě je zde přesně pro vás americká hypotéka, která má oproti běžným úvěrům mnoho skvělých výhod navíc.

Americká hypotéka se od ostatních typů hypoték liší především tím, že se jedná o bezúčelovou půjčku. To v praxi znamená, že nemusíte dokládat, k čemu půjčené peníze využijete. Můžete s nimi tedy podniknout, cokoli jen budete chtít, aniž by vás někdo žádal o doklady, třeba v podobě faktur.
modrý nápis „bank“

A to je ten velký rozdíl oproti ostatním typům půjček. Ty jsou účelové, to znamená, že získané peníze musíte využít v souladu s jejich určením. Například většina půjček na trhu je určena pro financování bydlení – ať už jde o koupi nemovitosti, o její rekonstrukci anebo třeba stavbu.

Jenže účelové půjčky jsou omezující, a to do té míry, že to mnoha lidem nemusí vyhovovat. Třeba při již zmíněné stavbě domu musíte doložit celou řadu dokladů a podkladů a celý proces získání a vyřízení půjčky je tak po všech stránkách velice náročný.

Právě takové nesmyslné nároky na vás americká půjčka nikdy klást nebude. V tomto případě vám k vyřízení úvěru postačí, když doložíte svou dostatečnou bonitu a za úvěr se zaručíte vhodnou nemovitostí, a to je vše. Nic jiného není potřeba dokládat, což celou situaci výrazně zjednodušuje. Taková půjčka je proto rychlá a pohodlná.
bankovka a hrnek kávy

Americká hypotéka je tady pro všechny – jak pro podnikatele, tak pro spotřebitele. Všem přijdou její vstřícné podmínky vhod, tím spíše, když o ni můžete požádat i v situaci, kdy máte zápis v registru anebo nižší příjem – i takové potíže lze chytře vyřešit individuálním přístupem, anebo případně za pomoci spolužadatele.

Takže si pamatujte – když budete potřebovat půjčku bez komplikací – vsaďte na tu americkou!