Když je člověk dlouho single, obvykle tráví čas podle sebe, užívá si s partnery na jednu noc, nebo se naopak uzavírá před světem. Pak se ale zamiluje, a na světě je nový vztah, který trošku mění život oběma zúčastněným, a přesto může skončit během chvíle, díky jedné jediné chybě.

srdce z rukou

O tomto raději pomlčte

Když jste byli svobodní, měli jste možná nějaké ty jednorázové vztahy, které začínaly když se setmělo, a končily ještě než se rozednilo. A ačkoliv jste k oněm osobám nejspíš nic necítili, možná jste si užili zábavu, kterou vám váš partner neumí poskytnout. O tom s ním však rozhodně nemluvte, a neshazujte jeho milostné výkony, jelikož jej tím leda tak odradíte. Chcete-li zapracovat na vaší postelové chemii, jde to i jinak. Ukažte mu, co se vám líbí, a nechte jej, aby pro vás udělal totéž. Možná to chvíli potrvá, ale jistě se sladíte.

Neupozorňujte na jeho nedostatky

Možná jste si na partnerovi všimli něčeho, co vám tak úplně nevoní. Podivné ochlupení na místě, kde by být nemělo, nepřirozený smích, nebo jiné fyzické, či osobnostní nedostatky, které však nelze úplně změnit, a jsou vlastně malicherné, když vám na tom druhém záleží. Nikdy na ně však neupozorňujte. On o nich totiž jistě ví, a kdyby s nimi měl takový problém, jistě by už něco dělal. Pokud to nejsou zásadní chyby, zkuste se s nimi srovnat, a neponižujte jej tím, že mu je budete předhazovat. On dělá to samé pro vás také.

ležící pár

Nestalkujte

Ačkoliv už tvoříte oficiální pár, každý z vás má právo na své soukromí, a je jen na vás, kolik toho o sobě druhému prozradíte. To samé ale platí i pro něj. neprolézejte mu telefon, když je ve sprše, neptejte se, s kým si pořád píše, a už vůbec mu neprohledávejte zásuvky, když odejde nakoupit. Kdo totiž hledá, vždy najde, ale není vše jak se zdá, a zbytečně byste se tak připravili o jinak skvěle fungující vztah.