Chcete se bavit https://www.enigmaescape.cz/chcete-se-bavit-vyzkousejte-nevsedni-exit-games/? Úniková hra, úniková místnost, exit game, escape game říkejme tomu jakkoliv. Každopádně tato slova představují velkolepou nevšední zábavu, adrenalin, týmovou soudržnost a nadšení. Podstatou této hry je vyřešit do určitého časového limitu hádanky pomocí týmové spolupráce, abyste se jako tým ze zavřené místnosti dostali ven. Časový limit bývá v intervalu 60-90 minut. Záleží konkrétně na tom, jaký zážitek si vyberete. Spoléhejte na to, že zažijete reálný příběh, který vás doslova pohltí.

dům na ruce

Úniková hra je vhodná k jakékoliv příležitosti. Můžete obdarovat svého kamaráda či rodinu dárkovým poukazem, využít únikovou hru na rozlučku se svobodou pro svého kamaráda, či kamarádku, ideální je úniková hra i jako teambuilding pro vaše zaměstnance.

Úniková hra je také ideální jako odreagování od okolního světa. Budete totiž tak zabrání do logických her, hádanek a rébusů, že zapomenete na všední starosti. Budete pohlceni atmosférou daného příběhu, který si vyberete. Příběhů je hned několik. Můžete si vybrat z různých žánrů. Například hororový, dobrodružný, sci-fi, tajemný, prostě si můžete vybrat cokoliv, co vás bude bavit.

house key

Hra je vhodná pro děti od 15ti let. Ale hry, které nejsou hororové, zvládnou také děti ve věku nad 10 let. Vše závisí na vašich preferencích a na vašem výběru. S sebou na únikovou hru si vezměte pohodlné oblečení, pevnou obuv a hlavně dobrou náladu. Komfort je pro vás důležitý aby se vám lépe soustředilo, a ze hry jste se dostali co nejdřív.

Věřím, že tento zážitek nadchne každého z vás a určitě udělá radost každému, koho tímto zážitkem obdarujete. Určité firmy nabízejí i skvělé dárkové balení, ve kterém můžete poukázku darovat a rozhodně počítejte s tím, že dárkové balení je provedeno velice chytře a zašifrovaně. Proto se ho tedy nebojte využít, ať si obdarované rozehřeje mozek už při rozbalování.